biztos munkahely

LEGYEN CSAPATUNK TAGJA

Karrier

A Mobilcom Impex Srl több mint 25 éve ad biztos munkahelyet és nyújt szakmai fejlődési lehetőséget munkatársainak. Közel 130 munkavállalónkkal jelentős foglalkoztatóként vagyunk jelen Udvarhelyszéken. A hazai és régiós viszonylatban is magas színvonalú technológiák alkalmazásával törekszünk a hatékony működésre és termékeink minőségének kiválóságára. Mindezek mellett egyik legfontosabb értékünk hosszú távon az ember.

A Mobilcom Impex Srl a munka világában is céljául tűzte ki a fenntarthatóságot és eredményességet. Folyamatosan keressük a legjobb faipari szakembereket, pályakezdőket és azokat, akik szívesen lennének részesei sikereinknek!
Belső képzési programjainkkal biztosítjuk a szakma megtanulásának lehetőségét motivált és elkötelezett munkatársaink számára.

Hogyan lehet jelentkezni hozzánk?

Aktuális álláshirdetéseink weboldalunkon vagy a Facebookon is megtalálhatóak. A jó szakemberek és a dolgozni akaró, munkájukra igényes emberek jelentkezését mindig szívesen fogadjuk.
Telephelyünkön akár személyesen, akár az office@mobilcomimpex.ro címre elküldött önéletrajzzal is jelentkezhet hozzánk, de az itt található űrlappal is megtehetik.

    1

    SZEMÉLYES ÉS KAPCSOLATI ADATOK /Irja be a kért adatokat vagy jelölje, ahol választani kell!

    Teljes név: *

    Születési (lánykori) név:

    Nem:

    Születési dátum:

    Mobiltelefonszám:

    Vezetékes telefonszám:

    E-mail cím:

    2

    VÉGZETTSÉG / Jelölje a megmagasabb végzettségét és írja be a szükséges adatokat!

    Egyéb végzettség(ek), képesítések, tanfolyamok megnevezése:

    3

    EGYÉB ISMERETEK / Irja be a szükséges adatokat vagy jelölje, ahol választani kell!

    Egyéb gép kezelői engedély (pl.targonca):

    4

    MUNKATAPASZTALAT / Irja be a szükséges adatokat!

    Előző munkahelye:

    Munkakör megnevezése:

    Melyik cégnél volt a legtöbb faipari gyakorlata? Cégnév:

    Összes faipari tapasztalat:

    5

    ELSŐSORBAN ILYEN TÍPUSÚ MUNKAKÖR(ÖK)BEN KÍVÁNOK ELHELYEZKEDNI:

    asztalossegédmunkás

    egyéb

    6

    HONNAN HALLOTT RÓLUNK?

    7